Qubus Hotel Bielsko-Biała

Cyniarska 22, Bielsko-biała

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy hotel Qubus Hotel Bielsko-Biała zlokalizowany jest w centrum miasta przy ulicy Mostowej 2, w galerii Sfera.

Sale konferencyjne: 4 sale konferencyjne mieszczące od 16 do 90 osób. 3 z sal mogą połączyć się i pomieścić do 280 osób. Wśród wyposażenia znajduje się ekran, projektor oraz nagłośnienie. organizacją dodtakowego sprzętu multimedialnego może zajac się dedykowany specjalista.

Dodatkowe auty: 201 miejsc noclegowych w 122 klimatyzowanych pokojach  jedno- i dwuosobowych, Junior Suite oraz luksusowy apartament. Cały obiekt jest w pełni klimatyzowany. Hotel jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Pokoje wyposażone są w nowoczesny sprzęt RTV, bezpłatny dostęp do Internetu, łazienkę z wanną lub kabinę prysznicową. Na terenie obiektu za dodatkową opłatą mogą przebywać zwierzęta

Restauracja Restauracji 4Elements z miejscami dla 85 osób, serwuje wyśmienite dania sezonowe i regionalne. Goście mogą korzystać z szerokiej oferty rozrywkowo-usługowej, w tym między innymi centrum fitness, kina, kręgielni i klubu bilardowego.

Jeśli spodobał Ci się ten obiekt - wyślij swoje zapytanie do Konflinx, z przyjemnością wrócimy z ofertą!

 

 

Cechy obiektu

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

201

Sale konferencyjne

7

Sale konferencyjne

Sala A
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
90
Klasa
70
Podkowa
40
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()