Queen Boutique Hotel ****

Dietla 60, Kraków

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwizdkowy Queen Boutique Hotel mieści się pomiędzy Starym Miastem a dzielnicą Kazimierz w Krakowie, 700 metrów od Zamku Królewskiego na Wawelu.

Sale konferencyjne: 3 komfortowe sale konferencyjne, wyposażone w projektor, ekran, odtwarzacz DVD, mikrofony, flipcharty, profesjonalne nagłośnienie. Wszystkie sale są klimatyzowane i z bezpłatnym dostępem do szybkiego bezprzewodowego Internetu.

Dodatkowe atuty: 31 pokoi, z których każdy posiada swój wyjątkowy styl i charakter. Nowoczesność wraz z barwnym designem w harmonijny sposób łączy przestrzeń z komfortem. Wszystkie pokoje zapewniają wysoki standard pobytu i są wyposażone w: klimatyzację, TV LED, telewizję kablową, szybki i bezpłatny Internet, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, kosmetyki, szlafroki i pantofle. Wszystkie pokoje są dźwiękoszczelne.Restauracja Amarylis jest wielokrotnie nagradzaną restauracją, która niezmiennie zachwyca pomysłowością kucharzy. Nowatorskie dania są idealną kompilacją najlepszych smaków z całego świata oraz wynikiem połączenia dawnych tradycji kulinarnych z najnowszymi technikami gotowania.

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt, koniecznie wyślij do Konflinx swoje zapytanie!

 

 

Szczegóły

Łóżka

67

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Elisabeth
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
50
Klasa
50
Podkowa
40
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()