RADISSON Blu Hotel Wrocław

Jana Ewangelisty Purkyniego 10, Wrocław


O obiekcie


Radisson Blu Hotel mieści się przy ulicy Purkyniego 10. Hotel znajduje się około półtora kilometra od dworca  Wrocław Główny i 11 kilometrów od portu lotniczego Wrocław im. Mikołaja Kopernika, 10 minut spacerem od starego rynku. Parking na 77 aut.

Sale konferencyjne: Do organizacji wydarzeń hotel dysponuje 430 metrami kwadratowymi w szeregu wielofunkcyjnych pomieszczeniach. Dziedziniec o powierzchni 900 metrów kwadratowych pozwala na organizację dużych wydarzeń w urokliwej atmosferze. Osiem nowoczesnych sal spotkań z dostępem do technologii wideokonferencyjnej oraz bezpłatnej sieci Wi-Fi. w tym technologii DigiChart.

Dodatkowe atuty:

Ten elegancki hotel we Wrocławiu obejmuje 162 wygodne pokoje i apartamenty o kojących wnętrzach w neutralnej palecie barw. Wszystkie pokoje oferują bezpłatny dostęp do szybkiego Wi-Fi, żelazko i deskę do prasowania, indywidualnie regulowaną klimatyzację oraz minibar. Wszyscy goście mogą korzystać z bezpłatnego wstępu do sali fitness i salonu piękności. Wyjątkowa oferta gastronomiczna, przygotowana przez nagradzanych szefów kuchni, doda szyku każdemu wydarzeniu. Bar Squiggles to doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą się spotkać na drinka ze znajomymi albo mają ochotę na wieczorną przekąskę lub coś do picia przed snem.

Konlinx przygotuje tu najlepszą konferencję lub seminarium dla firm dowolnego sektora gospodarki.

 

Szczegóły

Sale konferencyjne

5

Sale konferencyjne

Silesia I -V

Empty conference room image

Wratislavia

Empty conference room image

Akademia

Empty conference room image

Panorama

Empty conference room image

Silesia VI

Empty conference room image