Radisson Blu Hotel Kraków

Straszewskiego 17, Kraków

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Piięciogwiazdkowy Radisson Blu Hotel mieści się w samym sercu Krakowa,  tuż przy Plantach, w odległości zaledwie kilku minut spaceru od Rynku Głównego i Wawelu. 25 minut jazdy samochodem od lotniska im. Jana Pawła II Kraków-Balice.

Sale konferencyjne: 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 325 metrów kwadratowych, z których każda zapewnia naturalne oświetlenie, bezpłatne Wi-Fi oraz sprzęt audiowizualny. Idealny do małych spotkań dla pięciu osób, jak i konferencji, w których uczestniczy 150 gości.

Dodatkowe atuty: 196 komfortowo wyposażonych pokoi, udostępnionych w wariantach: standard, biznes i apartamenty, skąd goście mogą podziwiać spektakularne widoki na Zamek Wawelski lub Stare Miasto. Ponadto: Centrum fitness, salon kosmetyczny i gabinet masażu. Obiekt oferuje bezpłatną wypożyczalnię rowerów. W całodobowej recepcji można skorzystać z usług konsjerża.

Jeśli spodobał się Tobie ten obiekt, dodaj go jako kandydata do analizy, którą za Ciebie, przeprowadzi Konlinx! Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły

Łóżka

392

Sale konferencyjne

5

Sale konferencyjne

Carmen
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
150
Klasa
70
Podkowa
60
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()