Radisson Blu Hotel Szczecin

plac Rodła 10, Szczecin

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Czterogwiazdkowy Radisson Blu Hotel Szczecin, zlokalizowany jest w centrum Szczecina, w pobliżu Centrum Handlowego Galaxy, Parku im. Stefana Żeromskiego, Filharmonii, Zamku Książąt Pomorskich, siedzib Muzeum Narodowego i Wałów Chrobrego.

Sale konferencyjne: 10 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi (ponad 1000 m2), wyposażonymi w sprzęt audiowizualny, oraz Foyer z 200 miejscami na bankiet stojący. Każda sala oferuje najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz bezpłatny, szybki i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Dodatkowe auty: 354 pokoje i suity oraz liczne udogodnienia, takie jak bezpłatny i bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz wstęp do centrum fitness. Radisson Blu Hotel, Szczecin oferuje na miejscu wybór znakomitych i różnorodnych restauracji oraz barów, a także cukiernię. W restauracji i kawiarni Europa Restaurant & Café można zjeść szybki lunch lub kolację albo wybrać coś z wykwintnego menu à la carte w restauracji Renaissance.

W barze na XI piętrze  hotelu panuje atmosfera high-life’u. Dzięki malowniczej panoramie miasta oraz nowoczesnemu, jasnemu wystrojowi jest to doskonałe miejsce, by delektować się pysznym koktajlem. Wyjątkową atmosferę wszystkim gościom zapewniają regularne koncerty na żywo.

Kliknij przycisk "wyślij zapytanie", by uzyskać od Konflinx najlepszą ofertę na event w tym obiekcie!

 

Cechy obiektu

Basen

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

720

Sale konferencyjne

9

Sale konferencyjne

Concerto I-II-III
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
300
Klasa
220
Podkowa
270
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()