Radisson Blu Sobieski Hotel

plac Artura Zawiszy 1, Warszawa

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Radisson Blu Sobieski Hotel, Warszawa  jest usytuowany  7 km od największego w Polsce lotniska im. Chopina oraz zaledwie 1 km od Dworca Centralnego, co gwarantuje idealną lokalizację w samym centrum Warszawy.Parking pomieści 147 samochodów.

Sale konferencyjne: 18 sal konferencyjnych, z których największa — sala balowa — może pomieścić 600 osób. Dzięki najnowocześniejszym technologiom audiowizualnym, bezpłatnemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, dostosowanym opcjom cateringowym oraz doświadczonej i pomocnej obsłudze hotel proponuje organizację hybrydowych spotkań z wieloma lokalizacjami po wydarzeniu czy transmisją na żywo.

Dodatkowe atuty:

452 wygodnch i funkcjonalnych pokoi oraz apartamentów to idealne miejsce do odpoczynku po intensywnym dniu spędzonym w mieście, do wyboru pokoje Standard i Superior, a na najbardziej wymagających podróżnych czekają pokoje Premium i przestronne apartamenty. Wszystkie pokoje są wyposażone w wysokiej klasy udogodnienia obejmujące bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor LCD, klimatyzację, minibar i biurko do pracy.Ciepła i przytulna sala restauracyjna Trylogia to doskonałe miejsce na spróbowanie regionalnych i międzynarodowych potraw i deserów

Organizacja konferencji z Konflinx w tym hotelu to udany wybór.

Cechy obiektu

Spa

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

800

Sale konferencyjne

22

Sale konferencyjne

Wilanów I
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
32
Klasa
16
Podkowa
12
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()