Renaissance Warsaw Airport Hotel

Warszawa , Warszawa

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pięciogwiazdkowy hotel Sheraton Grand Warsaw mieści si ę w presti żoym miejscu:- placu Trzech Krzyży. Od zabytkowego Nowego Światu dzieli go zaledwie 5 minut spacerem. Do Łazienek Królewskich można dojść w 10 minut. Parking mieści 130 aut.

Sale konferencyjne:  aż 16 sal konferencyjnych, od kameralnych 30-osobowych, po duże sale na 140 osób. Z połączenia kilku z nich można uzyskać Salę Balową dla 500 osób w układzie teatralnym i 350 na bankiecie zasiadanym. Wszystkie sale są klimatyzowane i mają nowoczesne wyposażenie konferencyjne.

Dodatkowe atuty: Hotel oferuje 700 miejsc noclegowych w klimatycznie urządzonych pokojach i apartamentach: Classic, Deluxe, Family, Club, Apartament Club Junior, Apartament Club Deluxe, Apartament Club Executive, Apartament Prezydencki. Każdy pokój wyposażony jest z myślą o kliencie biznesowym - znajduje się w nim biurko, sprzęt do prasowania oraz duży telewizor z dostępem do kanałów kablowych w wielu językach. W całym obiekcie jest zapewniony dostęp do Internetu.  2 nowe restauracje – serwująca azjatyckie przysmaki inAzia i Cucina Mia, która specjalizuje się w daniach kuchni włoskiej.Masaz, SPA, sala Fitness, sauna.

Konflinx  pomoże zorganizować tu Twoje wydarzenia z dbałością o najmniejszy szczegół.

Cechy obiektu

Spa

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Szczegóły

Łóżka

274

Sale konferencyjne

10

Sale konferencyjne

Sala 1
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
49
Klasa
39
Podkowa
27
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()