SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń

Zdrojowa 10, Ustroń


O obiekcie


SPA & WELLNESS HOTEL DIAMENT USTROŃ oraz HOTEL DIAMENT USTROŃ znajdują się w centrum Ustronia, przy ul. Zdrojowej.

Sale konferencyjne: 4 sale konferencyjne mieszczące od 20 do 260 osób, wyposażone w klimatyzację, nagłośnienie, ekran, projektor, flipchart,miktofon oraz DVD. System przesuwnych ścian umożliwia dowolną aranżację, dostosowaną do wielkości i charakteru organizowanego spotkania. Możemy zorganizować zarówno kameralne konferencje w Ustroniu, jak i eventy na prawie 300 osób. Wszystkie sale konferencyjne posiadają bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny.

Dodatkowe atuty: Kompleks hotelowy składa się z dwóch skrzydeł, w których mieszczą się nowoczesne, komfortowe pokoje oraz wspólnej recepcji, restauracji i Strefy SPA & Wellness. 250 miejsc noclegowych w 121 pokojach o standardzie trzech i czterech gwiazdek. Wyposażenie obejmuje m.in. Internet, telefon, TV oraz biurko.

Dla wypoczynku doskonałe są tutejsze Strefy SPA & Wellness, basen z gwieździstym niebem, brodzik z podwyższoną temperaturą wody, dostosowaną do najmłodszych gości, przeciwfala, jacuzzi, klimatyzowana sala fitness, sauna sucha.

Jeśli podoba Ci się oferta tego obiektu - napisz do Konflinx - z przyjemnością wrócimy szybko z ofertą skrojoną na Twoją miarę!

Szczegóły

Łóżka

271

Sale konferencyjne

5

Sale konferencyjne

Sala Konferencyjna A

Empty conference room image

Sala Konferencyjna B

Empty conference room image

Sala Konferencyjna C

Empty conference room image

Sala Konferencyjna D

Empty conference room image

Sala Konferencyjna B+C

Empty conference room image