Seaside Park Kołobrzeg

Wschodnia 18, Kołobrzeg

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Seaside Park Hotel to nowy hotel znajdujący się w samym sercu kołobrzeskiej strefy uzdrowiskowej, 20 m od morza.

Sale konferencyjne: jedna, duża sala konferencyjna STROM,  posiada system przesuwnych ścian, dzięki czemu istnieje wiele możliwości jej ustawienia i podzielenia jej na 3 mniejsze pomieszczenia i pomieści do 200 osób w układzie teatralnym. Poza salami konferencyjnymi hotel oferuje Atrium o pow. 500m2. Wysokie na 24 metry pomieszczenie to idealne połączenie designu, funkcjonalności oraz wielu możliwości aranżacji organizacji m.in. bankietów, koktajli, imprez integracyjnych, koncertów z muzyką na żywo, konferencji, warsztatów kulinarnych, zajęć sportowych dla grup, dyskotek oraz wystaw. Oprócz tego Atrium jest strefą kawiarniano- barową. Ekran o powierzchni 15 m2, daje możliwość przeprowadzenia np. konferencji hybrydowej.

Dodatkowe atuty: 210 pokoi i apartamentów własnościowych o powierzchni od 27 do 82 mkw. Wszyskie pokoje posiadają mini aneks kuchenny z czajnikiem oraz zastawą porcelany, balkon, 55 calowy telewizor, klimatyzację oraz bezprzewodowe łącze WIFI. Pełnowymiarowy pływacki basen (3 tory), strefa Wellness & Spa w której skład wchodzą: gabinety SPA, jacuzzi, sauny, ścianka solna, kriokomora, tepidarium, ścianka wspinaczkowa usytuowna w 25 m. Atrium, nowoczesny i rozbudowany Fitness Center z profesjonalnym wyposażeniem aerobowym i siłowym marki TECHNOGYM, odrębna sala do ćwiczeń, a także wypożyczalnia sprzętu sportowego

Jeśli chciałabyś otrzymać gotową ofertę na organizację eventu swojej firmy w tym obiekcie, wyślij zapytanie do Konflinx. Wrócimy ze specjalną ofertą do Ciebie tak szybko jak to możliwe!

Cechy obiektu

Spa

Basen

Klimatyzacja

Parking

WiFi

Szczegóły

Łóżka

610

Sale konferencyjne

5

Sale konferencyjne

Sala STORM I+II+III
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
200
Klasa
85
Podkowa
150
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()