Sheraton Grand Krakow

Powiśle 7, Kraków

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pięciogwiazdkowy hotel Sheraton Grand Kraków usytuowany jest w samym sercu miasta, u podnóża Wawelu i zaledwie 40 metrów od nadwiślańskich bulwarów. Parking mieści 45 aut.

Sale konferencyjne: 8 sal  konferencyjnych, łącznie na 733 os. / 807 m2., Największa sala 330 os. / 310 m2. to jedna z najobszerniejszych i najlepiej wyposażonych przestrzeni bankietowo-konferencyjnych w Krakowie, która daje niemal nieograniczone możliwości i pełną elastyczność, bez względu na typ spotkania. Ofertę sal uzupełnia szeroki wybór kreatywnych propozycji biznes lunchy, gal oraz imprez tematycznych. Prawie wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego i nowoczesny sprzęt audiowizualny, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom. Oferta wynajmu jednej z sal do organizacji konferencji on-line i hybrydowych przy współpracy z firmą BSC AV.

Dodatkowe atuty: 232 przestronne, w pełni odnowione pokoje. Nowoczesny, elegancki wystrój, zaprojektowany przy użyciu wysokiej jakości materiałów, z meblami na specjalne zamówienie, nastrojowym oświetleniem i wyjatkowym materacem Sheraton Signature Bed Experience sprawiają, że  pokoje są wręcz doskonałym miejscem na wypoczynek w otoczeniu dyskretnego luksusu. Włoskie smaki w restauracji Anima, sportowa atmosfera w SomePlace Else - serwowane są tu wyśmienite dania barowe z akcentami typowymi dla kuchni teksańsko-meksykańskiej. Niezwykły widok i koktajle na Tarasie Widokowym oraz Qube Vodka Bar & Café.Lokal dysponuje letnim ogrodem, w którym można obserwować kucharzy przy pracy na świeżym powietrzu.

Konflinx kompleksowo przygotuje najbardziej złożoną ofertę konferencji w tym obiekcie.

Cechy obiektu

Basen

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

464

Sale konferencyjne

8

Sale konferencyjne

Wisła - sala balowa
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
330
Klasa
140
Podkowa
60
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()