Sheraton Sopot Hotel

Powstańców Warszawy 10, Sopot

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel Sheraton Sopot jest położony bezpośrednio przy plaży i sopockim molo, w bliskim sąsiedztwie słynnego deptaku – ulicy Monte Cassino.Ten pięciogwiazdkowy obiekt znajduje się 2 km od Hala Sopot-Gdańsk. Parking zapewnia miejsca dla 50 aut

Sale konferencyjne: 3000 m2 powierzchni konferecyjnej w Centrum Konferecyjnym dzieli się na 14 wyjątkowych sal oraz 2 przestronne Grand Foyer. Bogata oferta sal umożliwia organizację niemal każdego rodzaju wydarzenia od kameralnego spotkania, szkolenia po wydarzenia liczące ponad 600 gości.

Dodatkowe atuty: 189 wyjątkowych pokoi oraz luksusowych apartamentów z widokiem na morze lub park. Na miejscu dostępne jest też centrum SPA z krytym basenem.

Na terenie hotelu działają 2 restauracje i 2 bary. Restauracja Wave zaprasza na dania kuchni polskiej i międzynarodowej oraz dania z owoców morza. Znajdujący się w podziemiach zabytkowej rotundy lokal Vinoteque Sopot oferuje szeroki wybór win i salon cygar. Jest to doskonałe miejsce na spotkania. Można tu także zamówić posiłek. Restauracja Polskie Smaki - powstała, by zachwycać smakiem i aromatem serwowanych dań kuchni kaszubskiej.

Konflinx narzędzie do zaplanowania udanej konferencji w Sopocie.

Cechy obiektu

Spa

Parking

WiFi

Szczegóły

Łóżka

401

Sale konferencyjne

10

Sale konferencyjne

Vasco da Gama
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
50
Klasa
36
Podkowa
40
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()