Talaria Resort & SPA

Trojanów 158, Trojanów

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Talaria Resort & SPA, Trojanów znajduje się w miejscowości Trojanów. Odległość od Garwolina - siedziby powiatu - wynosi ok. 30 km, od Warszawy 93 km (od Lotniska Chopina 100 km), zaś od Lublina 78 km. Centrum tego wyjątkowego miejsca stanowi XIX wieczny pałac, otoczony stawami i unikalną przyrodą 25 hektarowego parku oraz budynek Pawilonu Parkowego, w którym znajdują się pokoje oraz sala kominkowa.

Sale konferencyjne:  2 sale mogące pomieścić od 30 do 100 osób w ustawieniu kinowym oraz 3 restauracje i bar. Oranżeria 370m2 - przestronna sala z możliwością organizacji spotkań do 350 osób. Sala Kominkowa 60m2 - przeznaczona dla grup 30-osobowych, Salon First Lady 50m2 - klimatyczne pomieszczenie do 30 osób

Dodatkowe atuty: 53 wyjątkowe, komfortowe pokoje i apartamenty dla około 70 osób.
Strefa SPA& Wellness: basen z podwodną muzyką, jacuzzi, sauny, łaźnia parowo-błotna, siłownia, masaże, zabiegi, rozległy teren.

Z Wieży Marzeń rozciąga się  widok na całą okolicę. W Pawilonie Parkowym czeka 16 pokoi oraz stylowo urządzona sala kominkowa, która służy również jako klimatyczna sala szkoleniowa. Pawilon Żywiołów to z kolei budynek inspirowany zmiennością aury i otoczenia, w którym do dyspozycji Gości oddajeno 20 pokoi, których nazwy i wyposażenie zaczerpnięto z siły Ziemi, Powietrza i Wody.

3 pałacowe restauracje – Sophie, Susanne i First Lady,  Baru Catherine, biblioteka Carpe Diem.

Talaria Resort szczególne zaprasza do Strefę My SPA obejmującą trzy obszary:

  • Strefę Wellness składającą się z basenu (z przeciwprądem i podwodną muzyką o wymiarach 11m x 4m x 1,30m głębokości), jacuzzi (2,5m x 6m), strefy relaksu z widokiem na ogród i fontannę, hammamu (z łaźnią parową, strefą peelingu solnego, strefą oczyszczania i wypoczywania), zespołu saun (strefa dla zmysłów z sauną kamienną, chłodzącą drogą zmysłów, sauną infrared, misami kąpieli Kneippa), domku ziołowego (aromatyczna strefa wypoczynku, wspaniała inhalacja, a także relaks dla kręgosłupa i zdrowia z sienną parówką 40 stopni). 
  • Strefę SPA z dwunastoma gabinetami dla urody, kondycji ciała i twarzy. Pośród nich: Soft Pack (okłady na ciało w wannie,w której unosisz się na wodzie), Quarz (łóżko do masaży na ciepłym piasku), strefa hammam.
  • Strefę aktywności: sala cardio, zewnętrzna my Bania, stół bilardowy.

Dodatkowo, na terenie 25 hektarowego kompleksu pałacowo - parkowego, oddano do dyspozycji: 3 stawy, Rybaczówkę -  miejsce biesiadne z piecem chlebowym oraz miejscem na ognisko, letnią altanę - miejsce nad stawem, idealne na kameralny koncert, poranny fitness czy też elegancki gabinet masażu na świeżym powietrzu oraz 5 km trasy przeznaczonej do biegania czy Nordic Walking.

Brzmi kusząco? Czy widzisz swój firmowy event w tym własnie miejscu? Sparwdź go przez Konflinx - Odpowiedź na Twoje zapytania otrzymasz w ciągu kilku godzin. W tym czasie, sprawdzimy dostępność obiektów oraz upewnimy się, że spełniają one Twoje wymagania. Potwierdzimy także wstępnie daty i koszt organizacji wydarzenia.

Cechy obiektu

Spa

Parking

WiFi

Szczegóły

Łóżka

75

Sale konferencyjne

3

Sale konferencyjne

Oranżeria
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
250
Klasa
150
Podkowa
150
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()