The Bridge Wroclaw MGallery

plac Katedralny 8, Wrocław

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Hotel The Bridge znajduje się we Wrocławiu, w dzielnicy Ostrów Tumski, przy Placu Katedralnym 8, Wrocławska starówka znajduje się ok 20. minut spacerem od obiektu.

Sale konferencyjne: 4 sale mieszczące od 10 do 416 osób kinowo. Sala balowa ma wysokość 6 metrów i oferuje powierzchnię niemal 500 metrów kwadratowych, więc jest jedną z największych tego typu na terenie Wrocławia.
Dodatkowe atuty: 184 stylowe pokoje i apartamenty mieszczące 368 osób.

Prezentują połączenie stylu, elegancji i teraźniejszych akcentów. Nowoczesny, industrialny design współgra tu z elementami nawiązującymi do gotyku. Nad każdym łóżkiem dumnie prezentuje się baldachim z woskowymi świecami, tworzącymi niezapomnianą scenografię. Surowe materiały, takie jak beton, stal, szkło czy drewno uzupełniają unikalne dodatki. Współczesny kontekst podkreśla historia przenikająca do pokoi. Na ich ścianach odnajdziemy przetarte rysy postaci, włodarzy, biskupów, dziedziczek, dawnych właścicieli ziemskich, którzy zaznaczyli swoją obecność we Wrocławiu w XVII i XIX wieku. Wszystkie reprodukcje powstały we współpracy z Muzeum Narodowym we Wrocławiu.


Restauracja Craft serwuje menu składające się z potraw kuchni polskiej, z wykorzystaniem lokalnych składnikiów i zdobyczy kulinarnego rzemiosła. Są to specjalnie wyselekcjonowane propozycje, wśród których znajdziesz dania rybne, mięsne oraz wegetariańskie.

Jednym kliknięciem, z Konflinx zorganizujesz tu udaną konferencję. Zapraszamy!

Cechy obiektu

Spa

Klimatyzacja

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

WiFi

Szczegóły

Łóżka

368

Sale konferencyjne

9

Sale konferencyjne

Concretum A+B+C
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
400
Klasa
238
Podkowa
78
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()