The Westin Warsaw

Ciepła 8410, Warszawa

Konferencje
Spotkania biznesowe
Specjalne wydarzenia

O obiekcie


Pięciogwiazdkowy Hotel The Westin Warsaw znajduje się w samym centrum Warszawy. Ten niezwykle charakterystyczny 20-piętrowy budynek z podświetloną panoramiczną windą jest główną atrakcją architektoniczną alei Jana Pawła II, jednej z głównych ulic w Warszawie. Dogodna lokalizacja hotelu zapewnia bardzo łatwy dostęp do warszawskiej Starówki, Pałacu Kultury i Nauki oraz innych atrakcji w stolicy. W pobliżu hotelu swoje siedziby mają liczne firmy i międzynarodowe korporacje.

Sale konferencyjne: 10 sal konferencyjnych o wysokim standardzie, wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt audiowizualny oraz szybkie łącze internetowe. Hotel oferuje miejsce na wydarzenia dla nawet 500 uczestników. Obiekt jest idealną opcja na organizację konferencji online i hybrydowych, dzięki profesjonalnemu studio, zlokalizowanym w sali balowej o powierzchni 455 m kw. Tu organizowano już wirtualne i hybrydowe spotkania, wywiady, czy inne prestiżowe prezentacje. Wyposażone jest w: scenę, ekran LED o szerokości 10 metrów i wysokości 3,5 metra, zaawansowane nagłośnienie, oświetlenie efektowe i frontowe, mikrofony bezprzewodowe, ekrany podglądowe.

Dodatkowe atuty: 361 eleganckich, wygodnych i szykownych pokoi, w tym 14 apartamentów i 1 apartament prezydencki oraz 17 wyjątkowych Westin Guest Office. Wszystkie pokoje w hotelu są wyposażone w Heavenly Bed - przytulne luksusowe łoże zaprojektowane specjalnie dla sieci Westin.

Piętro Executive do dyspozycji gości o najbardziej wyrafinowanych gustach, hotel zarezerował najwyższe, ekskluzywne piętra z kameralnym klimatem i zapierającym dech widokiem na Warszawę, a wszyscy goście rezerwujący pokoje typu Executive Room mają dostęp do sali klubowej Executive Lounge, gdzie serwowane są wliczone w cenę pokoju śniadania w formie bufetu oraz wieczorne koktajle.
Restauracja Fusion oferuje bogate menu pełne smakołyków z całego świata. To miejsce, gdzie egzotyka kuchni Wschodu spotyka się z wyrafinowaniem kuchni świata zachodniego, tworząc niepowtarzalny bukiet smaków i zapachów. Restauracja wprawia w zachwyt swoją niezwykłą, otwartą kuchnią, przedstawiającą szereg kreatywnych kompozycji nie mających równych sobie.

JP's Cafe & Bar to modny bar, znajdujący sie w lobby hotelu, idealne miejsce na spotkania w miłej atmosferze i przy dobrej muzyce, zarówno przed kolacją, jak i po teatrze.

Spodobał się Tobie, ten obiekt, ale nie wiesz czy spełniałby Twoje oczekiwania? Napisz do Konflinx - szybko wrócimy z ofertą, ktróra rozwiej Twoje wątpliwości.

 

Szczegóły

Łóżka

700

Sale konferencyjne

12

Sale konferencyjne

Sala balowa
Pojemności sali konferencyjnej w konfiguracjach
Kino
560
Klasa
260
Podkowa
400
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.1995()