Seaside Park Kołobrzeg obiekt 20 m od morza

Spróbuj zamknąć oczy i weź głęboki oddech ... poczujesz spokój i odprężenie ... to nie złudzenie, to nadmorski hotel Seaside Park w najnowszym z kurortów Kołobrzegu!

Widok na malowniczą panoramę Bałtyku i plażę oddaloną zaledwie 20 metrów - a to dopiero początek ...  pobyt w tym hotelu zapamiętasz bardzo długo!

A zatem może spotkanie biznesowe? W tym 4-gwiazdkowym nadmorskim hotelu, obsługa zadba o każdy szczegół Twojego pobytu. Wygodne pokoje, doskonała kuchnia, kompleksowa obsługa konferencyjna i miła obsługa, na którą można liczyć w każdej sytuacji.

Odwiedź Seaside Park Kołobrzeg i przekonaj się, że o każdej porze roku wspaniale jest tu pracować i odpoczywać!

Do dyspozycji gości oddano 210 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów o powierzchni od 27 do 80m².

W trakcie pobytu możesz skorzystać ze strefy wellness & spa, w której znajdziesz 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny dla dzieci, jacuzzi oraz 3 rodzaje saun. Czeka na Ciebie również profesjonalne, nowoczesne Centrum Fitness z profesjonalnym wyposażeniem aerobowym i siłowym marki TECHNOGYM, odrębną salą do ćwiczeń, a także wypożyczalnia sprzętu sportowego, oraz wyjątkowa atrakcja w postaci ścianki wspinaczkowej dla dorosłych i dzieci usytuowna w 25 m. Atrium.

Jeśli planujesz firmowy event nad morzem - może ten hotel spełni Twoje oczekiwania? Sprawdź ich ofertę pisząc do nas: info@konflinx.pl

Pełen opis oferty znajdziesz:  https://konflinx.pl/venue/Seaside-Park-Kolobrzeg

 

2022-12-28
© 2024 konflinx.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
v:0.1.2146()